Strona głównaDrużyna → Konkurs Liturgiczny

Konkurs Liturgiczny

Konkurs Liturgiczny dla Harcerzy i Zastępów 5 DR 2020

(od 1.03.2020r.)


1. Punkty przyznawane są za służbę liturgiczną:

w czasie niedzielnej Mszy Św. o 10.30 - 1 pkt,

w czasie Mszy Św. o 10.30 w święta kościelne przypadające w inny dzień    niż niedziela - 2 pkty,

w czasie Nabożeństw, np. Różaniec, Droga Krzyżowa ulicami osiedla - 1 pkt,

w czasie innej uroczystości na prośbę duszpasterza lub drużynowego - 1 pkt.

 

Za Święto Szczepu lub Msze Św. na wyjazdach, nie ma punktów!
Obecność jest obowiązkowa dla wszystkich!

 

2. Nagrody za zwycięstwo przyznawane będą dla zastępu i indywidualnie

    dla harcerzy.

 


PUNKTACJA DLA ZASTĘPÓW: 

 

 

Zastęp

Pkt

1.

Chart

8

2.

Jaguar

7

3.

Orzeł

3

 

PUNKTACJA INDYWIDUALNA:

 

 

Harcerz

Pkt

1.

Dawid Piwoński

2

1.

Filip Lackowski

2

1.

Jakub Kasperkiewicz

2

1.

Michał Stępień

2

1.

Michał Włodarczyk

2

1.

Tymoteusz Raczkowski

2

2.

Adam Trzos

1

2.

Grzegorz Murdza

1

2.

Jakub Stachurski

1

2.

Karol Stępień

1

2.

Maksymilian Szmit

1

2.

Mateusz Szczepanowski

1

2.

Mikołaj Kosterna

1

2.

Piotr Sztencel

1

2.

Tomasz Fundowicz

1

3.

Antoni Sikora

0

3.

Błażej Słupek

0

3.

Igor Babaniec

0

3.

Jan Makowiecki

0

3.

Krzysztof Gondek

0

3.

Łukasz Magnowski

0

3.

Łukasz Siembor

0

3.

Mateusz Kryza

0

3.

Mateusz Nowacki

0

3.

Michał Guzior

0

3.

Przemysław Sukiennik

0

3.

Tymoteusz Peć

0

 

Wszystkim Harcerzom i Zastępom życzymy powodzenia!

Czuwaj!

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2020r.

Konkurs aktualizowany przez Tymoteusza Raczkowskiego

 

 

Poprzedni cykl


Konkurs Liturgiczny dla Harcerzy i Zastępów 5 DR 2019/2020

(15.09.2019r. - 16.02.2020r.)


PUNKTACJA DLA ZASTĘPÓW: 

 

Zastęp

Pkt

1.

Chart

117

2.

Jaguar

66

3.

Orzeł

62

 

Konkurs Liturgiczny wygrał Zastęp Chart. Gratulujemy!

PUNKTACJA INDYWIDUALNA:

 

Harcerz

Pkt

1.

Tymoteusz Raczkowski

34

2.

Karol Stępień

28

2.

Krzysztof Gondek

28

3.

Filip Lackowski

23

4.

Michał Stępień

18

5.

Tymoteusz Peć

16

6.

Jakub Kasperkiewicz

15

7.

Jakub Stachurski

11

7.

Michał Włodarczyk

11

8.

Adam Trzos

10

9.

Grzegorz Murdza

9

9.

Maksymilian Szmit

9

10.

Mateusz Szczepanowski

7

10.

Michał Guzior

7

10.

Piotr Sztencel

7

11.

Jan Makowiecki

6

11.

Tomasz Fundowicz

6

11.

Wiktor Szczepanowski

6

12.

Łukasz Siembor

5

13.

Igor Babaniec

4

13.

Mikołaj Kosterna

4

14.

Dawid Piwoński

3

15.

Łukasz Magnowski

2

15.

Mateusz Kryza

2

16.

Antoni Sikora

1

16.

Przemysław Sukiennik

1

16.

Mateusz Nowakowski

1

17.

Błażej Słupek

0

 

Konkurs Liturgiczny w klasyfikacji indywidualnej wygrał druh Tymoteusz Raczkowski. Gratulujemy!